حقایق در مورد شرکت طراحی وب سایت فاش شد - طراحی سایت فروشگاهی

حقایق در مورد شرکت طراحی وب سایت فاش شد - طراحی سایت فروشگاهی

حقایق در مورد شرکت طراحی وب سایت فاش شد - طراحی سایت فروشگاهی

Blog Article

معرفی کامل محصولات، امکان درج چندین عکس برای محصول، امکان ایجاد اسلاید شو برای محصول، شرح محصول و بارکد برای محصولات.

در صورت نیاز اتصال بانک اطلاعات سایت به نرم افزارهای مالی و انبار فروشگاه شما از طریق وب سرویس یا در نهایت فایل اکسل در هزینه و زمان شما در طول استفاده از فروش آنلاین بسیار صرفه اقتصادی خواهد داشت.

ایده‌پردازی خلاقانه‌ی اولیه  با توجه به زمینه‌ی فعالیتی مشتری

کاسپید با بهره گیری از مهم‌ترین فاکتورهای جذب مشتری در طراحی سایت فروشگاهی و بر اساس قوانین سئو به آنالیز و طراحی این سایتها طبق جدیدترین متدهای بازاریابی و فروش اینترنتی اقدام مینماید که باعث می شود سایت فروشگاهی شما در موتورهای جستجو دارای بالاترین رتبه ها باشد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این جلسه هم به صورت تلفنی و حضوری امکان‌پذیر است. بعد از جلسه مشاوره پروپوزال برای مشتری ارسال شده و در صورت تایید پروپوزال عقد قرارداد انجام میشود.

یه سوالی که برای من پیش اومد این بود که پشتیبانی از سایت هم جز طراحی سایت هست یا خیر. شرکت شما ارائه می کند یا ن؟

بعد شاهد خواهید بود که با رسیدن به نتایج اولیه گوگل درآمد فوق العاده ای برای شما رقم خواهد خورد.

امکاناتی که من داخل فرم طراحی سایت انتخاب میکنم در آینده قابل تغییر هستند؟ یا هر چیزی رو که الان انتخاب کنم رو دیگه نمیشه تغییر داد؟

خیر، شما میتوانید برای فروشگاه کلیک کنید اینترنتی خود از درگاه های واسط مستقیم استفاده کنید تا نیاز به دریافت اینماد جهت اخذ درگاه پرداخت نداشته باشید.

هنگام طراحی یک وب سایت، باید ظاهر و عملکرد سایت را در نظر بگیرید. ادغام این عناصر قابلیت استفاده و عملکرد کلی سایت را به حداکثر می‌رساند. قابلیت استفاده سایت شامل عناصری مانند رابط کاربری آسان برای پیمایش، استفاده مناسب از گرافیک و تصاویر، متن خوب نوشته شده، سایت منبع و طرح ترکیب رنگ است.

برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید

حتی برخی از اینجا کلیک کنید آنها می‌توانند به عنوان پلتفرم های تجارت الکترونیک منبع باز گسترش داده شوند.

اما هزینه‌های جانبی نیز وجود دارند که جدا کلیک کنید از مبلغ دریافت شده محاسبه خواهند شد. این بخش شامل مواردی متعددی می‌باشد که در ادامه به آن‌ها خواهیم پرداخت.

Report this page